שירותי החברה


התמונות המצולמות מדי יום על ידי צלמי חברת Global image , מאפשרות לקרובי המשפחה של המשתתפים במסע לפולין, להרגיש חלק מהמשלחת. הצלמים המועסקים על ידי החברה עברו הכשרה מקיפה אשר שמה דגש על  הנצחת הרגעים המשמעותיים במסע מבלי להשפיע על הדינאמיקה של הקבוצה והתכנים המועברים לה.
צלם החברה אשר הופך מרגע נחיתת הקבוצה בפולין, לחלק אינטגרלי מהמשלחת, מספר את סיפור היום באמצעות צילומי סטילס. "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים"- זו אינה קלישאה. אנו מאמינים כי התמונות המועלות מדי יום לאתר האינטרנט, תורמות רבות לשיתוף, הבנת התהליך והחוויה המורכבים אשר חווים הילדים.

Global image היא החברה היחידה המסוגלת לקיים יכולת שיתוף בזמן אמת, הודות לתשתית הטכנית המתקדמת שבנתה ושיכללה לאורך שנות פעילותה בפולין. ממשק הניהול אשר נבנה במיוחד עבור החברה, מאפשר למנהלי הפרויקט בפולין ובישראל לפקח ולהפעיל את האתר עבור המשלחות בזמן שהייתן בחו"ל.


קטעי הוידיאו המצולמים על ידי צלמי חברת Global image, מאפשרים לקרובי המשפחה של המשתתפים במסע לפולין, לראות ולשמוע את חברי המשלחת.
צלם החברה אשר הופך מרגע נחיתת הקבוצה בפולין, לחלק אינטגרלי מהמשלחת, מצלם קטעי וידאו בטקסים ובאירועים המרכזיים המתקיימים במהלך שהות המשלחת בפולין.
קטעי הוידיאו המצולמים על ידי צלמי חברת Global image מאפשרים לצפות בטקסים ולהקשיב לקטעי הקריאה והשירה אותם מעלים התלמידים באתרים ובמקומות שונים במהלך המסע.

התשתית אשר הקימה חברת Global image בפולין ובישראל, מאפשרת לצלם המתלווה למשלחת להעלות את החומר שאסף במהלך היום לאתר המשלחת.

 

 


אחרי שצפיתם בתמונות ובקטעי הוידיאו של המשלחת, ניתנת האופציה להעלות על הכתב את אשר על ליבכם.תוכלו לשלוח מילות חיזוק ועידוד, קטעים שברצונכם שילדכם יקרא במקומות בהם הוא מבקר, מכתב געגוע מהמשפחה וכדומה.
המיילים שבאפשרותכם לשלוח, אינם מוגבלים בכמות הטקסט.
המייל שתשלחו יגיע למחרת היום, ישירות לידי הנמען.


בכדי להבטיח כי זיכרון מסע המשלחת לפולין יישמר לעד, מקבל כל חבר משלחת לאחר חזרתו ארצה דיסק למזכרת.
דיסק התמונות מכיל את מאות התמונות אשר צולמו במהלך המשלחת, והועלו לאתר במהלך השבוע.
כמו כן, מכיל הדיסק את קטעי הווידיאו הקצרים שהועלו לאתר במהלך שבוע שהות המשלחת בפולין.
דיסק התמונות מגיע באריזה ייחודית, אשר עוצבה במיוחד על פי דרישת Global image.


בכדי לתת תמונה שלמה, שתאפשר לכולם להרגיש חלק מהמסע גם מרחוק, בחרנו להעלות לאתר הקבוצה מידע נוסף:

מפת המסע.
מזג האוויר בערים מרכזיות בפולין- מתעדכן באופן שוטף.
השעה בפולין.